Strona gildi Black Scorpions w 4story

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 14-04-2009 10:15:34

AzahielPL

Administrator

Zarejestrowany: 11-04-2009
Posty: 9

KODEKS RYCERSKI CZYLI WYMAGANIA STAWIANE NOWYM CZŁONKOM GUILDI

Moi drodzy w trosce o ciągły rozwój naszej gildii chciałbym wam przedstawić podstawowe wymagania dla nowych członków:

pkt. 1 Zachować kulturę bycia

1.1Chodzi mi o to by nasz czat był:
1.1.1 bez spamu,
1.1.2 bez floodowania,
1.1.3 bez przeklinania,
1.1.4 bez kłótni (jak chcesz się kłócić to rób to na "szept" między sobą a najlepiej w ogóle)
1.1.5 nie wyzywać obraźliwie członków gidii
1.1.6 nie KS-ować*

* KS-owanie - zabijanie tego samego moba co nasz kolega nie będąc z nim w party

pkt. 2  Zachowywać się uprzejmie względem innych członków gildii

2.1 pomagać w rozwiązaniu questów

2.2 dawać przedmioty członkom gildii
2.2.1 z danej specjalności (bron,uzbrojenie itp)
2.2.2 i nie tylko takie co są dla odpowiednich specjalizacji (napoje mana,hp itp)
2.2.3 pożyczyć biedniejszym członkom gildii pieniądze ( i je oddawać w terminie wcześniej uzgodnionym)

2.3 Dawać przynajmniej 1000 punktów doświadczenia na gildie oraz z czasem powiększać swe datki jak to możliwe

2.4 Uczestniczyć w działaniach gildii na tyle często jak to możliwe (chodzi mi o aktywność członkowską)

2.5 Jak dochodzi do zdobywania terenów nie spóźniać się na wojnę (jak się deklaruje swą obecność)

pkt. 3 Słuchać się Mistrza gildii (Lexi16) i jej dwóch zastępców (AzahielPL i Venon)

pkt. 4 Level przystąpienia minimum 15

Jak mi coś przyjdzie jeszcze do mej główki to wam to napisze jeszcze raz w zmienionej już formie
PS jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły niech mi podsyła na PW (prywatna wiadomość) a nie w komentarzach tutaj bo chce byście też tworzyli zasady naszej gildii i by wam się podobało. W odpowiedziach na ten post piszcie tylko co sądzicie o tym a zmiany jakie byście chcieli wprowadzić to do mnie na PW

Ostatnio edytowany przez AzahielPL (22-04-2009 16:42:44)

Offline

 

#2 14-04-2009 12:28:05

Koge

Administrator

Zarejestrowany: 11-04-2009
Posty: 14

Re: KODEKS RYCERSKI CZYLI WYMAGANIA STAWIANE NOWYM CZŁONKOM GUILDI

Tak! Ja mam pomysł!
Szkoda tylko, że tak mało osób na razie się na forum wypowiada i je czyta... Ale nie o tym miałem;P Chodzi mi o rzeczy związane z podpunktem 3 punktu 2 (czyt2.3) - 1000 exp na wstępie to nie jest duży wyczyn. Mało tego - ja uważam że minimum 1000expa to każdy powinien dawać choćby na 1 zdobyty lvl! Jak dla mnie to jest niestety jakaś kpina w biały dzień, żeby osoby, mające powyżej 5% ogólnego udziału w expie gildii, było można zliczyć na palcach u jednej ręki! Ja trochę dla zabawy przeginam z datkami, ale mój wkład waha się pomiędzy 35-40% ogólnej puli datków, Aza i lexi w okolicy 10-25, to ja się pytam gdzie jest reszta? Powinniśmy kłaść większy nacisk na datki w expie, bo pieniądze jako datek nie są najważniejsze. Czołówka przysiądzie w 2 godziny i myślę, że 1g by się na koncie gildii znalazł;)

Ostatnio edytowany przez Koge (14-04-2009 12:30:29)


"Hope is the first step on the road to disappointment..."

Offline

 

#3 16-04-2009 12:24:19

shakal

Członek Gildii

Zarejestrowany: 11-04-2009
Posty: 1

Re: KODEKS RYCERSKI CZYLI WYMAGANIA STAWIANE NOWYM CZŁONKOM GUILDI

ja czytam popieram z Azahielem od dawna razem wojujemy. Teraz rzadziej jestem, ponieważ mam troche problemów na głowie za co sry... pozdrowienia dla Gildii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nindoofshinobi.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.mithril.pun.pl www.7b2009.pun.pl www.niszcze.pun.pl